Druháci v muzeu

Děti z druhé třídy navštívily muzeum ve Velkém Meziříčí

20. června se naše děti z druhé třídy zúčastnily poutavého vzdělávacího programu v muzeu ve Velkém Meziříčí. Během této návštěvy se dozvěděly fascinující příběh o bílé paní Eleonoře, která žila na tamním zámku. Paní Eleonora byla hodná a podle legendy se stále zjevuje na zámku, i přesto, že tragicky zahynula pádem z koně. Děti si měly možnost zámek důkladně prohlédnout a následně nakreslily vlastní verze bílé paní. K velké radosti všech se s bílou paní setkaly osobně a na památku si odnesly čokoládový penízek. Cestu zpět do školy jsme absolvovali pěšky, což nám umožnilo se zastavit na osvěžující zmrzlinu. Výlet se všem velice líbil a přinesl mnoho krásných zážitků. Děkujeme muzeu ve Velkém Meziříčí za skvělý program a těšíme se na další dobrodružství!